Lejre Lærerforening

Kredsstyrelsen

Kredsstyrelsen i Lejre Lærerforening efter TR-valg
Kredsstyrelsen1

Kredsstyrelsen består af formand, næstformand, kasserer og alle tillidsrepræsentanterne.

Tillidsrepræsentanterne er valgt for perioden frem til 31.7.2017

 Carsten2

Carsten Lind Nielsen         

Kirke Hyllinge skole 

Anders

Anders Møller Frølhke

Firkløverskolen

 Jeppe

 Jeppe Jensen                           

Bramsnæsvigskolen

Kasper

Kasper Kerndrup

Kirke Såby skole

Hanne2

Hanne List                                       

Trællerupskolen

Joergen

Jørgen Hardis

Osted skole

 Marie Louise2

Marie Louise Due Kjøller                    

Hvalsø skole

Marianne G

Marianne Gregersen

Allerslev skole

 

Allerslev skole (261001)

Bispegårdsvej 2, 4320 Lejre
Tlf
Tillidsrepræsentant
Marianne Gregersen
marianne.gregersen2@skolekom.dk
TR-Suppleant
Ulla Sonne Andersen
ullamops@hotmail.com

Bramsnæsvigskolen (251001)

Elverdamsvej Ejby , 4070 Kirke Hyllinge
Tlf +45 4640 5111
Tillidsrepræsentant
Jeppe Engel Jensen
Jeppe.Jensen7@skolekom.dk
TR-Suppleant
Mette Julie Valente
mettejulievalente@gmail.com

Firkløverskolen (280023)

Skolevang 2, 4060 Kirke Såby
Tlf +45 5117 5750
Tillidsrepræsentant
Anders Møller Frøhlke
anders_mf@hotmail.com
TR-Suppleant
Stina Myrholm
Stina.Myrholm@gmail.com

Hvalsø skole (257001)

Skolevej 5, 4330 Hvalsø
Tlf
Tillidsrepræsentant
Marie Louise Due Kjøller
marielouisekjoeller@gmail.com
TR-Suppleant
Klaus Bovbjerg Sørensen
kongen5@hotmail.com

Kirke Hyllinge skole (251002)

Bygaden 51, 4070 Kirke Hyllinge
Tlf
Tillidsrepræsentant
Carsten Lind Nielsen
carstenlindnielsen@gmail.com
TR-Suppleant
Tina Fuglsig Lauridsen
tina.arbejde@gmail.com

Kirke Såby skole (257002)

Bogøvej 11, 4060 Kirke Såby
Tlf
Tillidsrepræsentant
Kasper Kerndrup
kasperkerndrup@gmail.com
TR-Suppleant
Helle Brinch Larsen
hsjyderup@hotmail.com

Osted skole (261002)

Langetoften 25O, st ed, 4320 Lejre
Tlf
Tillidsrepræsentant
Jørgen Ivar Hardis
joergen.hardis@skolekom.dk
TR-Suppleant
Dan-Erik Walter Giltoft Stenbæk
dsl155374@vip.cybercity.dk

Pædagogisk-Psykologisk Rådg. (261200)

Alfarvejen 41D, 4000 Roskilde
Tlf +45 4649 7737
TR-Suppleant
Bettina Næs
bettina@naes.dk

Trællerupskolen (261004)

Herslevvej 23A, 4000 Roskilde
Tlf
Tillidsrepræsentant
Hanne List
hanne_list@hotmail.com
TR-Suppleant
Annemette Larsen
bian@vestnet.dk